Vtipná trička s potiskem

By | 5. 10. 2019

Už několik dní intenzivně přemýšlím, co těm svým blízkým letos zase pořídit k Vánocům. Je to těžký úkol, přijde mi, že každý už má vše a být tedy originální je skoro nemožný úkol. Nakonec jsem došla k myšlence, že bych jim pořídila nějaká ta trička s potiskem. Tam originalita určitě chybět nebude a možná se najde i něco, co bude opravdu sedět na jejich osobnost. A druhá varianta mě napadla, že bych nějaké to tričko i nechala vyrobit. Buď na míru od firmy, nebo ručně já sama. To ještě nemám rozhodnuté.

Na origostriko.cz jsem se opravdu vyřádila. Mají tam tričko s potiskem snad pro každou příležitost a pro všechny typy lidí. Mají tam i trika k narozeninám, vtipná trička, motivační trička a zároveň trička s opravdu vydařenými hláškami. Narazila jsem na několik opravdu parádních kousků, které se mi okamžitě spojily s někým z mého okolí. No řekněte sami, např. tričko s nápisem „DOPIJU A JDU“ – také Vás hned napadne osoba, ke které to náramně sedí? Až jsem se nad tím musela zasmát. Či tričko „Jakože cože“, u toho se mi zase vybavil synovec, který tuhle větu řekne cca pětadvacetkrát za den.

dopijuajdu bílé

Stačilo se proklikat několika podstránkami a hned jsem měla jasno.

Mám z toho dost radost, protože to vyřešilo můj trn v patě a je zde vysoká šance, že se jim to tričko bude opravdu líbit. Tak teď už jen trefit správnou velikost a barvu 😀

Svému 6ti měsíčnímu synovci však asi něco opravdu vyrobím. Narazila jsem na několik zajímavých návodů, takže buď budu batikovat, nebo lepit nějaké ty samolepky. Ještě uvidím. Přeci jen, aby měl jednou vzpomínku a řekl si – tak tohle mi teta tehdy vyrobila.

A co budete kupovat svým nejbližším letos Vy? Podělte se do komentářů. Budu ráda za každou inspiraci.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *