Tonery Košice – výběr vhodného toneru v Košicích

By | 18. 3. 2018

Pokud plánujeme pořídit si nové náplně do tiskáren, kopírek či faxů a nechceme přímo originální náplně, je vždy potřeba pečlivě vybírat prodejce či dodavatele. Volbou správného výrobce lze docílit nižší ceny pořizovaného výrobku, avšak při zachování kvality. Jednou z takových možností může být například společnost Tonery Košice.

Produkty společnosti Tonery Košice jsou vyráběny nejnovějšími technologiemi a jsou známy na trhu jako 100% kompatibilní. Pokrytí stránek u tonerových kazet, vyrobených touto firmou, je rovnocenné s originálními kazetami.

Tonery do tiskáren, kopírovacích zařízení a MFZ jsou kompatibilní především se značkami jako je HEWLETT PACKARD, CANON, MINOLTA, XEROX, SAMSUNG, LEXMARK, BROTHER, EPSON, KYOCERA a OKI DELL.

Výkonnost produktů, které tato firma dodává, dosahuje výborných výsledků, což vyplývá mimo jiné z velkého množství stálých a spokojených odběratelů na celém Slovensku.

tonery Košice - prodej tonerů v košicích

Zaměstnanci prochází mnohými kvalifikačními kurzy a speciálními školeními, kde se neustále zdokonalují v technologiích daného oboru, což se velmi pozitivně projevuje na kvalitě vyráběných produktů. Zahraniční dodavatelé firmy Tonery Košice jsou rovněž fundovanými odborníky ve svém oboru a pro své produkty a činnosti vlastní certifikáty ISO, čímž je opět garantována velmi vysoká kvalita. Někteří z těchto dodavatelů jsou dokonce i členy sdružení ETIRA, jehož kód je reprezentován směrnicemi o celkové kvalitě, sociálních i environmentálních standardů.

Partnery této firmy jsou mnohé významné společnosti, pohybující se v oboru xerografického průmyslu, jejichž názvy jsou celosvětově známy. Jako příklad lze uvést třeba společnost Great Toner, printer consumables co. Ltd, která má velmi významný certifikát kvality výrobních procesů ISO 9001, ve zpracování odpadu potom ISO 14001.

Tyto dodavatelské společnosti jsou tedy zárukou vysoké kvality a spolehlivosti, jak v oblasti dodávek, plánování objednávek, tak i při sběru prázdných kazet a v neposlední řadě i likvidaci odpadu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *