Půjčovna dodávek v Brně vybírejte nové a kvalitní dodávky

By | 18. 4. 2020

V Brně, stejně jako v mnoha dalších městech České republiky je Mnoho a mnoho půjčoven dodávek a užitkových vozidel. Vybírat si lze tedy z nepřeberné škály dodávek různých značek, velikosti nákladového prostoru nebo motorizací. Stejně tak lze využít pronájem dodávky krátkodobý v rámci hodin nebo dnů a rovněž lze využít také pronájem dlouhodobý například v rámci týdnu a měsíců. Půjčovna dodávek v Brně doporučuje vybírat spíš a novější vozy, které jsou zpravidla v lepším technickém stavu než vozy starší a nehrozí tak takové riziko, že bude dodávka v průběhu zápůjční období jakýmkoliv způsobem poškozená, aniž by na to měla osoba, která dodávku má v pronájmu nějaký vliv. Poruchy dodávkových vozidel se zkrátka vstávají, ale u nových dodávek je jejich procento jednoznačně nižší.

Ve většině půjčoven dodávek v Brně jsou vozidla, která nejsou starší 5 let. Půjčovny dodávek v Brně provádí na vozidlech pravidelný autorizovaný servis a kontrolu. Je tedy možno garantovat že vozidla jsou vždy v perfektním stavu a připravena pro klienta. Čistota vozidla je ve většině půjčoven dodávek samozřejmostí a dodávku lze okamžitě využít jak pro firemní, tak pro soukromé účely. Stěhování a jiné práce spojené s pronájmem dodávky nebo užitkového vozů do 3,5 tuny mohou, zkvalitní půjčenou dodávkou probíhat bezproblémově a v rámci dostatečného komfortu.

 

Dostatečné pojištění včetně přistavení náhradní dodávky

Všechna vozidla v půjčovnách dodávek v Brně musí být ze zákona řádně pojištěna. Samozřejmostí je pojištění odpovědnosti karta pojištění havarijní a asistenční služba Pro případné poruchy vozidla. V případě poruchy či nepojízdnosti vozidla zapůjčené z konkrétní půjčovny dodávek je půjčovna povinná vám v co nejkratším čase přistavit náhradní vůz a to na místo, které si určíte, respektive na místo kde byla původní dodávka porouchána. Mnoho půjčovna dodávek nejenom v Brně ale také v dalších městech nabízí přistavení vozidla v rámci daného města či periferie zcela zdarma. Pokud tedy jednoduše nestíháte či z jakýchkoliv jiných důvodů nejste schopni si objednanou dodávku vypůjčit přímo v areálu dané půjčovny je možno se domluvit a personál půjčovny přistaví dodávku kdekoliv po Brně zdarma a to včetně víkendu a svátku.

 

Zajímavá možnost v podobě neomezených kilometrů

Pro všechny klienty, kteří sice plánují krátkodobý pronájem dodávky, ale mají v plánu jí využít na delší cestu, se vyplatí služba kde je možno si vozidlo pronajmout s neomezenými kilometry. Tyto tarify jsou o něco dražší, než tarify běžné ale pro dlouhé cesty například do zahraničí se zcela jistě vyplatí. Dodávku si lze rovněž zapůjčí dlouhodobě a v takovém případě většina autopůjčoven v Brně nabízí možnost individuální kalkulace a individuálních samozřejmě výhodnějších podmínek pronájmu. V těchto případech neváhejte půjčovnu dodávek v Brně kontaktovat a vaše požadavky jim sdělit.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *