Pneumatiky BARUM Polaris 5 195/65 R 15 a 205/55 R 16

By | 5. 10. 2018

Tyto zimní pneumatiky pochází z velmi oblíbené řady Polaris 5 a jsou určeny zejména pro nejpoužívanější vozidla po celé Evropě. Pneumatiky BARUM Polaris 5 195/65 R 15 a BARUM Polaris 5 205/55 R 16 jsou vhodné jak pro vozy střední třídy, tak i pro SUV nebo dodávky. Jejich výborné vlastnosti oceníte jednak při rychlé jízdě v hustém provozu na dálnici, ale rovněž i při jízdě na kluzkých, zasněžených horských vozovkách.

Podle mnoha recenzí tyto pneumatiky zajišťují perfektní trakci na mokrých vozovkách i na sněhu, aniž by došlo ke snížení jízdního komfortu. To vše díky chytrému designu těchto pneumatik, které jsou výborně optimalizovány na zimní vozovky a dokážou si tím pádem zachovat vynikající jízdní vlastnosti na zledovatělých silnicích i sněhu.

Dezén těchto pneumatik je opatřen prvky, které dokonale odvádí sníh, vodu a další nečistoty z běhounu, a tím zajistí krátkou brzdnou dráhu a podstatně zvětšuje styčnou plochu mezi vozovkou a pneumatikou.

Navíc jsou pneumatiky vyvinuty takovým způsobem, že nijak nedochází k vyšší hlučnosti – hlukový limit je 72 dB, tudíž komfort při jízdě zůstává zachován.

Výrazné ramenní bloky zajišťují výbornou stabilitu, což jistě oceníte zejména při zatáčení.

Další recenze uvádějí, že pneumatiky Barum řady Polaris 5 jsou bezchybné zimní pneumatiky v ekonomické třídě; mají dostatečnou odezvu během brzdění a spotřeba paliva při jejich používání je také na dobré úrovni.

Proč používat pneumatiky Barum Polaris 5

  • Prověřená, dlouhodobá tradice značky Barum
  • Perfektní stabilita i v náročných podmínkách
  • Dokonalá přilnavost na zledovatělých silnicích i na sněhu
  • Vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou
  • Kvalitní dezén, který odolává výkyvům teplot, které jsou charakteristické v našich podmínkách
  • Komfort i bezpečnost v jednom

Snímek obrazovky 2018-09-22 v 18.12.02.png

Životnost těchto pneumatik bývá uváděna zhruba na 30 tisíc kilometrů. Design dezénu je elektronicky optimalizován tak, že minimalizuje opotřebení, a tím dokáže zaručit vysoký kilometrový výkon.

Pokud vybíráte pneumatiky na zimu a chcete se dozvědět bližší informace, navštivte například webové stránky srovnávače pneumatik ZUPO.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *