Peněženky

By | 19. 6. 2018

Výběr peněženky je velice důležitý. V dnešní době se stala peněženka nedílnou součástí každého z nás. Peněženka se nám musí nejen líbit, ale musí být také praktická. Je důležité z jakého je materiálu, aby se nám brzy nerozpadla.

Peněženka jak dámská tak pánská je  doplněk, který dodává charakter i těm nej outfitům. Pokud se věnujete sami sobě a dbáte na celkový vzhled, proto jsme pro Vás připravili ty nejhezčí peněženky.

Snažíme se držet krok s moderní dobou a vaším očekáváním. V kolekci od HGM najdete širokou nabídku peněženek. Pamatujte, že Váš styl je definován detaily, jakými jsou peněženky.

 

Druhy peněženek, které máme:

 

  • pánkské peněženky
  • dámské peněženky
  • psaníčka
  • kožené peněženky
  • kožené pánské peněženky
  • sportovní peněženky

 

 

Velikost peněženky: 

velikost je jednou z hlavních pro výběr peněženky. Jednou z důležitých věcí při vybírání velikosti peněženky je ujasnit si, kam ji budeme nosit, co a kolik toho v ní budeme chtít mít. Další hledisko je, kolik peněženka obsahuje přihrádek na mince, bankovky, doklady, kreditní karty a jiné.

Barva peněženky:

Vaše peněženka by neměla sloužit jen jako praktická věc pro uschování Vašich peněz, ale také jako módní a zároveň vkusný doplněk. Barvy jsou rozmanité, a proto není vůbec žádný problém si vybrat oblíbenou barvu peněženky a sladit ji např. s kabelkou.

Tvar peněženky:
Dámské peněženky jsou většinou ve dvou typických tvarech a to: tvar menší čtvercový a poté větší obdélníkový a také se můžeme setkat s peněženkami různě zdobenými. Pánské peněženky jsou čtvercového tvaru a jsou většinou menší.

Materiál peněženky:
nejvíce používaným a také oblíbeným materiálem peněženek je kůže. Kožená peněženka působí oproti jiným materiálům, jako je např. koženka či obyčejná látka, velmi elegantně a vydrží také mnohem déle než ostatní obyčejné peněženky.

Zavírání peněženky:
Peněženky se vyrábějí s různými druhy zapínání. Nejpoužívanějším je uzavírání na zip, magnetické patenty či přezky.
Přihrádky v peněžence:Peněženka obsahuje přihrádky na mince, bankovky, doklady a kreditní karty. Jednotlivé peněženky se rozlišují velikostí a počtem těchto přihrádek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *