Náramky na ruku

By | 16. 8. 2018

Čím potěšíte jen tak ženu, kterou máte rádi? Co takhle pěkný náramek na ruku? Neexistuje žena, kterou by takovýto pěkný dárek nepotěšil. A zatímco náušnice se často snadno schovají za vlasy a místy bývají nepohodlné, náramky to je jiná písnička. Zejména nejvíce vyniknou v období, kdy začíná být teplo a svítit sluníčko. To pak můžete své šperky ukázat v plné kráse.

Kožené náramky

Kožené náramky patří mezi první šperky, s kterými se lidé začali zdobit. Nikdy však neztratili svojí popularitu díky snadné dostupnosti a nízké ceně. Další přednosti kožených náramků jsou jejich odolnost a pohodlné nošení.

Náramky jsou krásným doplňkem a budou se Vám hodit jak v práci, tak i při běžných aktivitách, třeba posezení s přáteli. Pokud ráda kombinujete a ladíte, náramek Vám v tom náramně poslouží. Je to viditelný doplněk, který s trochou šikovnosti neunikne pozornosti nikoho. Často se setkáváme s náramky z chirurgické oceli. Pokud jdete do divadla či na nějakou významnou společenskou událost, bude vhodné si vzít něco zajímavějš& iacute;h o a výraznějšího.  Ozdobte své ruce, hlavně zápěstí. Pouze hodinky nestačí. Současné trendy volí jasně, a to vrstvit a zase vrstvit. Nemusíte tak zůstávat u jednoho náramku, noste jich hned několik. V dnešní době existuje nepřeberné množství materiálů, ze kterých se náramky vyrábějí. Nejčastěji je to zlato stříbro, chirurgická ocel nebo bílé zlato.

 

Náramky

Náramky se dají také různě doplňovat o různé přívěsky či ozdoby a tudíž můžete mít každý den stejný a zároveň jiný náramek. Záleží jen na vaší představivosti, jak si náramek vylepšíte. Náramky bývají také zdobené různými zirkony, barevnými skly, nebo plastovými doplňky.

Můžete si také vyrobit vlastní náramek z bavlněných provázků doplněný o barevné plastové korálky. Vyberte si ten pravý pro vás či pro někoho na kom vám záleží a jistě uděláte radost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *