Náplně do tiskárny Brother

By | 31. 3. 2018

Máte doma například multifunkční tiskárnu značky Brother? Možná by vás tedy zajímaly bližší informace ohledně této značky. Společnost Brother existuje na trhu již více než 100 let a v Evropě je známa už přes 50 let.

Společnost Brother nabízí na našem trhu široký sortiment tiskových produktů, týkajících se inkoustových, laserových, nebo LED tiskáren a multifunkčních zařízení, spotřební materiál – tonery nebo inkousty pro tiskárny, kopírky či faxy a v neposlední řadě třeba pásky pro tisk štítků.

Jestliže tedy vlastníte například laserovou tiskárnu této značky, určitě by vás zajímalo, kde si můžete pořídit vhodné tonery Brother.

Nejprve je potřeba si ověřit typ vaší tiskárny, který naleznete na štítku přístroje, případně v manuálu.

tonery Brother

Poté je potřeba si rozmyslet, o jaký typ náplně máte zájem. Vybírat lze jak z originálních, tak i plně kompatibilních alternativních náplní.Vždy je však potřeba pečlivě vybrat správného dodavatele, který garantuje kvalitu svých produktů, jehož kompatibilní laserové tonery jsou na vysoké úrovni a nezaostávají za originálními náplněmi ani kapacitou, ani kvalitou.

Můžete vybírat z široké nabídky tonerů. Jako příklad můžeme uvést třeba novinku na trhu:

Originální toner Brother TN-11BK – TN11BK (black), jehož kapacita je cca 8500 stran A4 při pokrytí 5 % tisku.

Dalším může být například: Originální toner Brother TN-2110 – TN2110 (black), jehož kapacita je cca 1500 stran A4 při 5 % pokrytí tisku.

Z alternativních tonerů můžeme uvést například:

Kompatibilní toner Brother TN2000 – TN-2000 (black), s kapacitou cca 4800 stran při 5 % pokrytí tisku. Tato kompatibilní tonerová kazeta francouzské firmy ARMOR je plně kompatibilní s tiskárnami značky BROTHER.

Toto je samozřejmě pouze zlomek z široké nabídky, která se na trhu vyskytuje. Na výběr je široká škála dalších typů tonerů jak černobílých, tak i v barevném provedení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *