Jak na zahradní oslavu

By | 25. 1. 2019

Připravujete se na zahradní oslavu a rádi byste použili k jejímu zdárnému průběhu zahradní párty stan? Lámete si ale hlavu s tím, jak vybrat dokonalý párty stan?

Základem, na který byste se při výběru měli nejprve zaměřit, je konstrukce stanu. V dnešní době se nabízejí dvě základní provedení. První variantou je varianta klasická, při které je nutno při sestavování složit jednotlivé tyče. Druhou variantou je party stan nůžkový, který je sice o něco dražší, ale jeho nespornou výhodou je podstatně rychlejší sestavení stanu a také i vyšší odolnost.

Dále je potřeba si ujasnit rozměry, které by měl party stan mít. Je tedy nutné změřit prostor na vaší zahradě, kam chcete party stan umístit, aby se vám stan v požadovaném rozměru na zahradu vešel. Dále je vhodné se zaměřit také na kvalitu samotné plachty, která by měla být dokonale odolná, hlavně v případě deště a větru, a také by vás měla ochránit před nežádoucími horkými slunečními paprsky.

V současnosti se na našem trhu nabízí nepřeberné množství různých druhů a typů zahradních párty stanů, v mnoha provedeních i velikostech od nejmenších ve velikosti 2 x 2 metry, či 3 x 3 metry, přes často vyhledávané 3 x 6 metrů, až po největší velikosti 6 x 12 metrů. V případě zájmu o ještě větší velikosti stanů, lze docílit požadované velikosti složením a propojením více stanů dohromady.  Party stany jsou vyráběny také v mnoha různých barvách a designech. Samozřejmostí jsou i podlahy a podlahové krytiny, které mohou být dle požadavku dodány společně s vybranými zahradními párty stany.

Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, nebo si rádi necháte poradit od odborníků, určitě je vhodné vyhledat speciální firmu, která se specializuje na půjčování či prodej párty stanů. Zde vám jistě rádi pomohou, jak s výběrem vhodného stanu pro vaši zahradu, tak i s dalšími náležitostmi, jako je doprava a případná instalace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *