Dřevěné hodinky jako originální doplněk pro všechny osobnosti

By | 16. 6. 2019

Hodinky nejsou jen nutnost na naší ruce, která nám sděluje, kolik je hodin. Jde o osobitý šperk, který podtrhuje naši osobnost a dokáže zaujmout na první pohled. 

Na všech hodinkách vám sice bude čas ubíhat stejně rychle, ale proč si nedopřát originální šperk? A s jedinečností kresby dřeva budete mít vždy na ruce unikátní hodinky, které nemají na celém světě dvojníka. Doba zlatých hodinek s drahými kameny už pominula. Všechny kovy tedy nechte stranou. Jsou na ruce dost těžké a neustále se strachovat, že je necháte v hotelu na umyvadle, vám na klidu nepřidá. Lehké dřevěné hodinky vám zavážet na ruce nebudou.

Pro koho jsou dřevěné hodinky

Milujete procházky přírodou, rozkvetlé louky, vůni lesa a majestátnost hor? Vnímáte rádi vůni dřeva a fascinují vás jeho letokruhy s úžasně proměnlivou kresbou? Tak právě tyto dřevěné hodinky nádherně ozdobí vaše zápěstí. Spojení dřeva jako přírodního materiálu a ruční výroby dodává těmto hodinkám punc jedinečnosti mezi všemi hodinkami. Navíc jsou dřevěné hodinky aktuálně trendy a mnoho lidí rádo podléhá jejich technologii. Návrat k přírodě a její trvalé udržitelnosti pro budoucí generace dřevěné hodinky naplno splňují. Chtějte jedinečnost, ne pásovou výrobu.

Nadčasovost dřevěných hodinek

Dřevěné není jen samotné pouzdro, ale i pásky. Celodřevěné hodinky jsou díky tomu lehoučké jako pírko. Dřevěné hodinky jsou ve verzích pro dámy, pro pány, ale i unisex. Vyberte si hodinky vyrobené v různých variantách dřeva. Vyberte si oblíbený kanadský javor, ořech, mahagon, dub nebo bambusové či zebrové dřevo. Tělo, pásek i pozadí ciferníku s kresbou dřeva nikdy nejsou stejné, objevují se na nich nepatrné žilky, rýhy a letokruhy. Co kus, to prostě originál. Až si vyberete ten svůj jedinečný kousek. Můžete si vybrat i mezi dřevěným, koženým či nylonovým páskem, který je vhodný pro alergiky.

Dřevěné hodinky

Dřevěné hodinky

Vsaďte na kvalitní strojek Quartz

Švýcarské hodinky jsou velký pojem. Strojek švýcarské značky Quartz je ve dřevěných hodinkách velkým bonusem a zároveň zárukou dlouhé životnosti i kvality. Perfektně tak doplňují eleganci dřevěných hodinek. Například celodřevěné hodinky s lehounkým páskem z bambusu ukazují, jak mohou být hodinky vyrobeny stylově. Jde o lehoučký typ přístroje, o kterém na ruce opravdu nebudete ani vědět. Užijte si ultra lehký dojem z jejich nošení. Získáte tak radost z jedinečného designu díky unikátnosti každého kusu dřeva. S dřevěnými hodinkami může být konec alergickým reakcím na jakékoliv kovy spojené s pocením. Možnost výběru z celé řady unikátních kousků včetně několika řemínků a pásků uspokojí každého klienta.

Podpořte ekologii

Podpořte ručně vyráběný produkt. Tyto hodinky jsou vyráběny ze 100% zbytkového dřeva. Jsou tedy šetrné k životnímu prostředí a mohou se stát příjemným doplňkem vašeho zápěstí při každodenním nošení. V zimě vás nebude nepříjemně chladit kovový řemínek a hodinky jsou rovněž šetrné k pokožce. Tím se také hodí pro alergiky. Vneste si kus lesa do městského života. Dřevěné hodinky podtrhnou image všech, kterým není životní prostředí lhostejné. Společně s organizací American Forests, která chrání a obnovuje životní prostředí, se rozjela kampaň, při které je za každé prodané hodinky vysazen jeden strom s cílem jich vysázet celkem 100 milionů do roku 2020. Příznivé ceny s perfektním designem vám dávají možnost přispět ke zlepšení životního prostředí sázením stromů. Jděte s aktuálními Eco trendy.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *